SVATEBNÍ FOTOGRAF

Bude svatba! A co si budem… Je to jeden z nejdůležitějších dnů vašich životů. Pravděpodobně máte datum a svatební místo nebo máte alespoň představu, kde se to bude celý dít. A co dál? Kromě vaší spřízněný duše a vašich nejbližších potřebujete ještě jednoho důležitýho člověka.

  • Někoho, kdo vám cvakne váš první novomanželský polibek, cestu špalírem, skupinovky a novomanželské portréty.
  • Někoho, kdo vás při focení novomanželských portrétů nebude dvě hodiny štelovat do nepřirozených póz, ale sfoukne to s váma za půl hoďky abyste se mohli věnovat vašim svatebním hostům.
  • Někoho, kdo se s foťákem v jedný ruce a s džusíkem v tý druhý vmísí do davu a nafotí všechny důležitý, nedůležitý, dojemný a vtipný momenty vašeho svatebního dne.

O kom tady asi mluvím? 😃 Správně, o sobě… Teda o svatebním fotografovi! Chápu, že svatebních fotografů je v Česku spousta a může být oříšek si vybrat toho pravého fotografa. Tak proč si vybrat právě mě?

PORADÍM, POMŮŽU, UKLIDNÍM

Celou dobu v tom jedu s váma. Pokud si před svatbou nebudete s něčím jistí, rád vám poradím. Během svatby jsem fotograf jen a jen pro vás. Když je třeba, uklidním vás nebo poradím, kdo na které straně stojí.

FOCENÍ SE BÁT NEMUSÍTE

Ještě jsem neměl klienty, kteří by byli na focení zvyklí. A je to úplně normální. Proto tak k novomanželským portrétům přistupuju. Nedává mi smysl vás dvě hodiny trápit škrobenýma pózama. Místo toho si radši střihneme půlhodinku, kdy vy si budete moci oddychnout a chvíli se věnovat jeden druhýmu… A taky trochu mně 😃. A třešničkou na pomyslným dortu budou fotky plný legrace, nefalšovaných úsměvů a emocí, kterými se budete moci pyšnit nejen vašim rodinám a kámošům, ale i na zdech ve vašem obýváku.

JSEM VŠUDE!

Vím, že jsou pro vás vaši hosté důležití. A není možný, aby se někdo na fotkách nenašel. V době, kdy se budete věnovat svatebním hostům, já splývám s davem a s foťákem pozoruju co se kde šustne (ano, to je ta část o foťáku a džusíku 😃). Nic mi neunikne.
Ženich a nevěsta ve svatebních šatech na louce při západu slunce, Za vratama, Bransouze, 2024
Nevěsta a ženich ve svatebních šatech na louce při západu slunce, Za vratama, Bransouze, 2024
Od prvního vyměněnýho mailu budu dělat všechno pro to, abych byl s vámi na stejný vlně. Abyste měli pocit, že vám svatbu bude fotit váš kámoš. Pokusím se vám od předsvatebních starostí odlehčit, jak nejvíc to bude možné, abyste si váš svatební den užili na maximum. Když nastane moment, kdy si nebudete něčím jistí a budete tápat, budu tu pro vás.

Bydlím u prahy a na vaší svatbu přijedu fotit kamkoliv.

Předsvatební focení

Svatba nezačíná líčením nevěsty a oblíkáním ženicha. Začíná už mnohem dřív – přípravama. I na svatební focení se můžete připravit. Jak? Můžete kouknout na net a hledat inspiraci, zeptat se kámošů, kteří mají svatbu už za sebou. Ale nejlepší je, když vás tím někdo provede. Jo, zase mám na mysli sebe😃. Svým klientům nabízím ke svatebnímu balíčku i předsvatební focení. Takovým předsvatebkem zabijete hned několik much jednou ranou a vy budete mít ve svatební den o několik starostí míň. A jaký, že má to předsvatebko vlastně výhody?

👨🏻 POZNÁTE SVÝHO FOTOGRAFA

Poznávání nových lidí mě ba. Rád si poslechnu jak vaše lovestory začala, kde proběhla žádost o ruku nebo třeba kde pracujete. Člověk nikdy neví, kdy se mu jeho kontakty budou hodit, že jo? 😀
Kromě toho že se poznáme, zjistíte, jak při focení se svými klienty pracuju.

🧘🏻 NO STRESS!

Předsvatebko je vlastně novomanželský focení v „civilu“ a bez kytice. Zbavíte se nervozity a ve svatební den si novomanželské portréty užijete o to víc.

🤳🏻 PROSTOR KE ZKOUŠENÍ

Máte vysněnou svatební fotku? Chcete vyzkoušet svatební účes a líčení? Předsvatebko je takový focení nanečisto. Prostě, když vám něco nesedne, do svatby ještě zbyde dost času na vychytání much.

📓 PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA S FOCENÍM

Předsvatebko můžeme spojit i s osobní schůzkou, na které probereme harmonogram a další detaily k vašemu svatebnímu dni.

🖼️ BEZVA FOTKY JAKO VÝZDOBA HOSTINY

Třešničkou na pomyslným dortu budou skvělý fotky, kterýma si můžete vyzdobit vaší hostinu a udělat tečku za kapitolou vašich životů, kdy jste byli svobodní.

💸 SLEVA KE SVATEBNÍMU BALÍČKU

Třešničkou na zmíněný třešničce je už jen fakt, že předsvatební focení máte ke každýmu svatebnímu balíčku za zvýhodněnou cenu.

„… ABSOLVOVALI JSME SPOLU I PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ, KTERÉ VŘELE DOPORUČUJEME. PRÁVĚ DÍKY TOMU JSME VĚDĚLI DO ČEHO JDEME A BYLO TO PŘÍJEMNÉ OŤUKÁNÍ SE.“

– Tomáš a Miro

Svatební cenové balíčky

Ikona Just married

"OBŘAD ONLY"

až 3 hodiny focení
obřad, skupinovky a párovky

seznamovací schůzka
vlastní online galerie
zhruba 150 upravených fotek
dodání 2-3 týdny
doprava do 30 km zdarma

Cena: 9 900 Kč

Svatební focení VESELKA

Veselka

až 8 hodin focení
seznamovací schůzka
vlastní online galerie
zhruba 250 upravených fotek
dodání 2-3 týdny
doprava do 70 km zdarma

Cena: 18 900 Kč

Svatební focení VESELKA

VSL

celý den focení
seznamovací schůzka
vlastní online galerie
zhruba 350 upravených fotek
dodání 2-3 týdny
doprava do 150 km zdarma
INSTAX k zapůjčení zdarma

Cena: 24 900 Kč

  • K balíčkům „OBŘAD ONLY“ a VESELKA Instax k zapůjčení za 500 Kč
  • Dopravné nad rámec 9 Kč/km
  • V každém balíčku je online galerie s možností objednání tisků vámi vybraných fotek za výhodnou cenu
  • Neposkytuji náhledy a neupravené fotografie
Nevybrali jste si z balíčků? Plánujete svatbu jen na chvilku nebo chcete slavit celý víkend? Napište mi a spolu to vymyslíme.

Galerie svatebních fotografií

Svatební, rodinný a párový fotograf

 

 

Fotograf Petr Dvorský
Svatební, rodinný a párový fotograf

foto@petrdvorsky.com, +420 604 377 567
IČ: 19103719

Fotograf Petr Dvorský

ADRESA
Petr Dvorský
252 43 Průhonice
Česká Republika